Před časem jsem byl osloven s tím, zda bych neměl zájem prezentovat veřejnosti své fotografie a zároveň podpořit dobrý záměr. Vzhledem k charakteru výstavy jsem tuto nabídku přijal a nyní můžete tedy shlédnout mé 4 fotografie na téma “časohraní” v zajímavém prostředí kostela sv. Wolfganga. Vybral jsem fotografie, které odpovídají tématu časohraní. Ať se jedná se o zachycení přesných momentů svítání či západu slunce, nebo o light painting. Přitom kresba světlem vystihuje definici velmi přesně – musíte být hodně hravý a čas tam hraje klíčovou roli.

výstava fotografií Kostel sv. Wolfganga na Seebergu. Fotograf Lukáš Budínský (foto.lukasx.cz),

Mé 4 fotografie v rámci výstavy

Nejen mé fotografie i ty všech dalších autorů budete mít možnost objednat na místě k velkoformátovému kvalitnímu tisku. Na výstavě se vybírá dobrovolné vstupné, které také slouží na podporu obnovy kostela.

Kostel sv. Wolfganga na Seebergu

Záměrem výstavy je podpořit rekonstrukci kostela svatého Wolfganga v Ostrohu u Chebu. Kostel má od roku 2012 novou střechu, ale kabát a interiér ještě strádá. A právě na opravu interiérů a fasád může veřejnost přispět na výstavě fotografií, která se každoročně v kostelu koná. Po opravě by měl kostel sloužit jako kulturní stánek pro více než 162 obyvatel obce Poustka i pro přespolní. Má vynikající akustiku, a tak je vhodný pro koncerty, výstavy, workshopy a podobně.

výstava fotografií Kostel sv. Wolfganga na Seebergu. Fotograf Lukáš Budínský (foto.lukasx.cz),

Kostel sv. Wolfganga – interiér čekající na renovaci

Pozvánka na výstavu fotografií “časohraní”

Místo konání: Kostel svatého Wolfganga na Seebergu – Ostroh

Pořadatel: Občanské sdružení na záchranu kostela sv. Wolfganga

Slavnostní zahájení: 21. června 2015 v 14:00

Otevírací doba: soboty a neděle od 14:00 do 17:00

Vstupné: dobrovolné a sloužící pro dobrý záměr

Sponzor výstavy: Hotel a pension Seeberg

výstava fotografií Kostel sv. Wolfganga na Seebergu. Fotograf Lukáš Budínský (foto.lukasx.cz),

Fotografická výstava v kostele sv. Wolfganga